Website onderhoud en veiligheid
Geef aandacht aan je website en zorg ervoor:
- dat de software up to date is
- er een veiligheidscertificaat (SSL) is
- er een goede, recente back-up is
SocialLane neemt deze technische zorgen uit handen.
Voor de stabiliteit en veiligheid van een website dien je structureel en op verschillende niveaus updates uit te voeren. Dit onderhoud is technisch van aard en met de SocialLane Website Service nemen wij deze technische zorgen uit handen. Wij verzorgen de:
→ obv jaarcontract
Elke maand een volledige update van WordPress (thema, plugins) + volledige back-up en opslag van de website. Inclusief reparaties na updates.
Voor websites waar regelmatig nieuwe content wordt toegevoegd, zoals blogs, projecten en nieuwsberichten.
→ obv jaarcontract
Elke drie maanden een volledige update van WordPress (thema, plugins) + volledige back-up en opslag van de website.
Voor websites die vooral statisch en informatief zijn, dus waar niet regelmatig content wordt gewijzigd.
Een beveiligde website is tegenwoordig een MUST. Zowel in het kader van de privacy wetgeving, de positionering in Google en om niet geblokkeerd te worden in bepaalde browsers (o.a. Firefox).
Beveilig daarom de website met een SSL certificaat!
Wij leveren, i.s.m. onze ICT partner, 2 type SSL certificaten. Het verschil zit in de mate van controle en verificatie. Onze certificaten zijn wereldwijd gekwalificeerd en de looptijd is drie jaar. Onze partner regelt de aanschaf van het certificaat en alle (technische) zaken om het correct te installeren.
Procedure
Als wij een SSL certificaten gaan installeren, dan hebben wij hiervoor tijdelijk toegang nodig tot de beheeromgeving van uw website. Wij moeten vanaf de webserver die beveiligd moet worden een certificaat aanvraag generen. Als het certificaat succesvol is geïnstalleerd, dan zal al het onbeveiligde verkeer (via http://voorbeeld.nl) automatisch worden omgeleid naar de beveiligde versie van de website (https://voorbeeld.nl).
— MEEST GEKOZEN —
All in: certificaat + aanvraag + installatie
Contract: 3 jaar
All in: certificaat + aanvraag + installatie
Contract: 3 jaar
Uiteraard kun je ook eerst contact met ons opnemen voor meer informatie of vragen.